fbpx

O firmě ELK Motor

Ptáte se proč zvolit, na českém trhu neznámou, tureckou firmu ELK Motor? Zkusíme Vám nastínit hlavní konkurenční výhody.

1958

V roce 1958 byla založena sesterská společnost Yilmaz Redüktör, která se specializuje na výrobu převodovek.
Yilmaz Redüktör je firma s více než 60letou tradicí a zásadním podílem na tureckém trhu převodovek pro průmyslové aplikace.

2013

V roce 2013 vznikla firma ELK Motor jako sesterská firma Yilmaz Redüktör. To vše za účelem rozšíření produktových řad a specializace výhradně na elektromotory.

Klíčem je výkon a odolnost

Hlavní snahou není „optimalizace“ produktů na samotnou hranici fyzikálních zákonitostí, ale návrh robustních produktů, které s přehledem splní všechny klíčové požadavky na výkonové parametry a mechanickou odolnost.

Velké skladové zásoby

Velké zásoby nakupovaného materiálu (dynamoplechy, dráty pro vinutí aj.) umožňují vykrýt i dlouhodobé výpadky na straně dodavatelů.
Minimalizace skladových zásob, která je jinde trendem, ohrožuje spolehlivost dodávek a snižuje schopnost pružně reagovat na požadavky zákazníků, zde nemá místo.

Vysoce účinné IE2 a IE3 motory

ELK Motor se zaměřuje jen na produkci vysoce účinných elektromotorů, které jsou kompletně v souladu s evropskými směrnicemi.

VÍCE O MOTORECH ELK MOTOR

Absolutní preciznost zpracování

Díky moderním technologickým postupům ELK Motor garantuje naprostou preciznost a kvalitu svých produktů.

Stávající strojní výbava celé továrny uspěje i ve srovnání s globálními lídry trhu. A další prostory s kapacitou a technologickými možnostmi přesahující dosavadní standardy jsou nyní ve výstavbě.

1958

Výroba na jednom místě

Veškerá produkce elektromotorů, od počátečního návrhu po finální testování, probíhá na jednom místě v turecké továrně o rozloze 40 000 m2.

Výrobní závod je v pokročilém stadiu automatizace a digitalizace a směřuje k plné implementaci standardů průmyslu 4.0.

1958

Vysoké standardy pro produkty i zaměstnance

Vysoké standardy ELK Motor dodržuje nejenom při výrobě, ale staví také na absolutním respektu k ekologii, zaměstnancům i požadavkům všech evropských standardů a norem.

Jak se dostat k elektromotorům v ČR?

Výhradním distributorem elektromotorů v ČR je česká firma D2Drives. 

D2Drives je česká firma s 25letou tradicí

V CŘ, SK, FI, a PL distribuuje elektromotory D2Drives s.r.o. buď přímo, nebo prostřednictvím svých lokálních partnerů.

více o D2Drives

Rychlé modifikace motorů přímo v ČR

Extrémně rychlé zákaznické modifikace motorů a montáže nástaveb jsou možné díky kustomizaci produktů přímo v dílnách D2Drives.

Stovky motorů skladem

Centrální sklad s velkou pohotovostní skladovou zásobou se nachází v prostorách D2Drives v Mohelnici.